تعبیر خواب فراموش کردن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب فراموش کردن

خوابی با موضوع فراموش کردن یا احساس فراموشی می تواند در قالب های داستانی مختلف ظاهر شود. این خواب معمولا خوش آیند نیست و حتی ممکن است تراژیک و ناراحت کننده به نظر برسد. فراموشی می تواند به عنوان نوعی اختلال ذهنی مورد مطالعه قرار بگیرد و زمانی که در خواب ظاهر می شود، سمبل نوعی اختلال یا سهل انگاری می باشد که به صورت غیر عمد و از روی حواس پرتی، در حال اعمال آن بر روی زندگی روزمره ی خود هستید. خوابی با موضوع فراموشی می تواند اخطاری از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که متوجه ارزش های واقعی خود در زندگی باشید، و بی هدف، نسبت به اعمال مختلف اقدام نکنید.

بی گدار به آب نزنید و از انگیزه های خود آگاه باشید. اگر مدتی است احساس پوچی یا افسردگی می کنید، بر روی موضوعی که در حال رنجاندن شماست تمرکز کنید چرا که نوعی احساس فقدان در حال آزردن شماست. ممکن است در اثر حوادث زندگی، نوعی آسیب روانی در شما شکل گرفته باشد. خوابی با موضوع فراموشی از شما می خواهد تا ساده از کنار این زخم نگذرید و اجازه ندهید احساس ناامیدی و اندوه، شما را نسبت به زندگی و ارزش ها و اهدافی که سابقا داشتید ناامید کند.

احساس فراموشی شدید در خواب می تواند به تلاش و میل درونی شما برای یادآوردن یک ارزش یا هویت فراموش شده اشاره داشته باشد. ممکن است هنوز جنبه هایی از حقیقت زندگی بر شما پوشیده باشد و قادر به یافتن جواب بسیاری از سوالات خود نباشید.

این خواب از شما می خواهد تا از پرسش کردن نهراسید و اجازه ندهید حس فقدان ناشی از فراموشی بر شما غلبه پیدا کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...