تعبیر خواب احساس عشق و علاقه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب احساس عشق و علاقه

این احساس در حالت عادی می تواند یک احساس بسیار دلپذیر و جذب کننده باشد، اما اهمیت دارد که در خواب خود، این احساس را در چه سطح و موقعیتی مشاهده می کنید. در واقع احساس عشق و علاقه در خواب، لزوما به صورت یک رفتار یا حرفی که به زبان می آید ظاهر نخواهد شد. بلکه ممکن است صرفا احساس کنید که نسبت به یک فرد احساس عشق و علاقه ی زیادی دارید یا با دیدن یک فرد یا یک موجود متوجه شوید که او دارای حجم زیادی از احساس عشق و علاقه می باشد.

در دنیای خواب ها هیچ چیز غیر ممکن نیست و هم اکنون نیز در دنیای ما افرادی هستند که به نسبت های مختلف، حساسیت خاصی به انرژی داشته و می توانند برخی از حالات آن را درک و با ادبیات خاص خود توصیف کنند.

زمانی که در خواب خود با این احساس رو به رو می شوید، می توانید از طریق تمرکز بر سوالات زیر به نتایج قابل ملاحظه ای برسید؛ به طور مثال فردی که نسبت به شما احساس عشق و علاقه دارد برای شما سمبل چه احساس، فکر یا خاطره ای می باشد؟ ایده یا احساسی که از این فرد می گیرید چه اندازه برای پیشرفت شما مفید و سازنده است؟ در واقع چه اندازه به این ایده یا فکر احتیاج دارید یا چه مقدار سود برای شما خواهد داشت؟

در صورتی که این ایده یا فکر منفی است مراقب باشید که تصمیمات هیجانی منجر به پذیرش این افکار و تقویت آن ها در درونتان نشود.

احساس عشق و علاقه باعث ایجاد تمرکز می شود. همان طور که وقتی در دنیای واقعی به یک فرد علاقه مند می شویم، بسیار ذهن خود را در مورد او مشغول می کنیم، علاوه بر انسان ها ممکن است به افکار، ایده ها یا عقاید و هنجار های خاصی علاقه مند شویم. ممکن است با یک مکتب فلسفی که حتی اسمی برای آن نگذاشته ایم عجین شده و آن را هدف و ابزاری در زندگی خود قرار دهیم.

در این صورت ممکن است پیام هایی از جانب ناخودآگاه خود در قالب سمبل های مختلف دریافت کنیم. پیام هایی که از ما می خواهند به ماهیت علایق خود و تاثیری که می توانند در زندگی ما داشته باشند بیشتر توجه کنیم چرا که تداوم این علایق می توانند منجر به وابستگی و اعتیاد شود و در صورتی که این علایق بیش از مفید و سازنده بودن، حالت تعصب گونه یا مخربی پیدا کنند می توانند در طولانی مدت به روان ما آسیب های جدی وارد کنند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...