تعبیر خواب احساس تنهایی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب تنهایی_ تنها شدن

تنهایی در رویا می تواند با نوعی احساس ناخوشایند یا ناراحت کننده ظاهر شود. تنهاییبا در جمع بودن و داشتن دوست در تضاد می باشد و حکایت از نوعی احساس فقدان دارد که ممکن است در زندگی بیداری خود نیز احساس کنید. انسان ها در رویاهای ما به صورت سمبلیک ظاهر می شوند. هر انسانی که در رویا مشاهده می کنید، سمبل بخشی از شخصیت شما هستند.

بخشی از شخصیت شما که هم اکنون منفعل شده است. ممکن است ب اثر عدم اعتماد به نفس، از توانایی های خود غافل شده باشید. عدم اعتماد به نفس، بیش از هر کس، باعث آزرده خاطر شدن خوده ما خواهد شد. اعتماد به نفس به شما کمک خواهد کرد تا مانند یک دوست، پشتیبان و مشوق خود باشید. کار های خود را تحلیل کرده و بهتر از هر فرد دیگری، نکات مثبت آن ها را بر شمرید. اگر در رویای خود مشاهده کنید که فرد مورد علاقه تان، شما را تنها گذاشته است، باید بدانید ک این رویا حکایت از نوعی فقدان عاطفی دارد و به هیچ عنوان پیش گویی یک اتفاق در دنیای واقعی نخواهد.

حتی اگر در آینده مشاهده کردید که فرد مورد علاقه تان، در زندگی بیداری شما را ترک می کند، و تنها می گذارد، رویایی که شاهد آن هستید، کاملا سمبلیک است و حتی فرد مورد علاقه ی خود را به صورت سمبلیک مشاهده کنید و کنشی که در رویا نشان می دهد، به هیچ عنوان با کنش او در دنیای واقعی ارتباطی ندارد.

همان طور که گفته شد، افردی که در رویا مشاهده می کنید، سمبل بخشی از شخصیت شما هستند، فرد مورد علاقه نیز می تواند به بخشی از درونیات و آرزوهای عاطفی شما، به بخشی از شخصیت شما که با فرد مورد علاقه تان مشترک می باشد، مرتبط باشد. شما در رویا احساس می کنید که این فرد شما را ترک کرده است. ممک است این رویا برگرفته از احساسی باشد که اخیرا پیدا کرده اید یا نوعی بی توجهی، که نسبت به خود روا داته اید. مانند فردی که انگیزه ای برای رسیدگی به ظاهر خود را ندارد یا دیگر به سلامت جسمی و روانی خود اهمیت نمی دهد. به هر حال این رویا به شما می گوید که بهتر است توجه بیشتری به خودتان داشته باشید و اجازه ندهید که سردی و بی انگیزگی بر شما غلبه یابد.

این رویا در مواردی صرفا می تواند به ترس و وسواس بی موردی که اخیر، و در رابطه با فرد مود علاقه تان، در شما شکل گرفته، اشاره داشته باشد. ممکن است اخیرا به رفتار های فرد مورد علاقه تان بدبین شده باشید یا احساس کنید که او دیگر چندان علاقه ای به شمادارد. به هر حال این رویا به شما می گوید که بهتر است نگرانی های خود را با او در میان گذاشته و اجازه ندهید که ترس ها و نگرانی های بی مورد، در شما تداوم یافته و باعث ضعف شما شود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...