تعبیر خواب احساس بی وفایی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب احساس بی وفایی

در این مطلب به بررسی بی وفایی به عنوان یک احساس و نحوه ی ظهور آن در خواب می پردازیم. منظور از احساس این است که لزوما رفتار یا جمله ی خاصی را از دیگران مشاهده نمی کنید که باعث شود به بی وفایی او پی ببرید بلکه صرفا یک حالت ذهنی و احساس را تجربه می کنید که حاکی از بی وفایی می باشد.

در اینجا، احساسی که در شما ایجاد شده و علت آن از اهمیت برخوردار است. فرد یا موجودی که در خواب به عنوان یک ماهیت بی وفا مشاهده می کنید، بر اساس تعبیر خواب روانشناسی می تواند سمبل بخشی از شخصیت خودتان باشد.

برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها چه احساس، فکر یا خاطره ای را درون شما زنده می کند؟ یا این سوال را از خود بپرسید; این فرد بی وفا، سمبل چه عقیده، ارزش یا دیدگاهی می باشد؟

این احساس بی وفایی که در خواب تجربه می کنید نماد احساسی است که در زندگی بیداری، نسبت به عقاید و یا برخی افکار خود پیدا کرده اید چرا که این عقاید نتوانسته اند انتظارات شما را در زندگی براورده کنند.

این که سال ها از یک عقیده یا ارزش پیروی کنید و متوجه شوید که این عقاید دیگر نمی توانند محافظ شما در زندگی باشند و نتوانسته اند جلوی آن دسته از احساسات منفی یا اندوه هایی را بگیرند که برای آن طراحی شده اند حال خود را به صورت سمبلی ناامید کننده و بی وفا نشان داده اند.

عقاید و ارزش ها نوعی ابزار ذهنی هستند که برای محافظت از روان خود در مقابل احساسات یا دیگر عناصر ناملایم این جهان طراحی می کنیم. اما اغلب فراموش می کنیم که در ابتدا این عقاید را برای چه هدفی طراحی کرده بودیم و استفاده ی اشتباهی از آن ها به عمل می آوریم. احساس بی وفایی در خواب حالتی سمبلیک داشته و بسیار عمیق تر از کاربرد آن در زندگی واقعی ظاهر می شود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...