تعبیر خواب احساس آسایش

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آسایش

آسایش و احساس آسودگی حس شدنیست و در قالب های مختلفی ظاهر می شود. همه ی ما ممکن است تجربه ی خواب هایی فانتزی از فضایی ایده آل را تجربه کرده باشیم که احساس آسایش را در ما ایجاد کند. سمبل هایی که در این قبیل خواب ها ظاهر می شوند و معنای ضمنی آن ها نشان دهنده ی ایده آل های شما در زندگی مادی و معنوی شماست.

در خواب هایی با موضوع آسایش ذهن شما در حال مجسم ساختن ایده ها و عقایدتان در قالبی انتزاعی است. آن چه که در خواب موجبات آسایش شما را فراهم کرده، دقیقا همان چیزی است که در واقعیت به دنبال آن هستید. هر چند که خود از آن خواسته بی اطلاع باشید. ممکن است در واقعیت احساس کنید که در تکاپو برای هدفی نا معلوم هستید و هدف هایی که پیش روی شماست یا بسیار مبتدی و بی ارزش هستند که ارزش پرداختن ندارند یا بسیار دشوار و غیر ممکن.

فضایی که در خواب شاهد آن هستید بازنمایی چیزی است که از منظر ضمیر ناخودآگاه شما، برطرف کنده ی نگرانی ها و استرس های فعلی شما خواهد بود. به طور مثال اگر با حضور در یک باغ احساس آرامش داشته باشید، باید توجه داشته باشید که باغ و بوستان و چیز هایی از این قبیل، به فضایی ثمر بخش اشاره دارد. فضایی که به ایده ها و ابتکارات شما بها داده و تضمین کننده ی رشد شما باشد.

مخصوصا درمورد تحصیل و شغل، ممکن است در این زمان دچار شک و سردرگمی شده باشید. این خواب از شما می خواهد تا در انتخاب خود، به سراغ فضاهایی که خلاقیت و ابتکار شما را به چالش می کشد رفته و از فضای به وجود آمده نهایت استفاده را ببرید. آسایشی که در باغ تجربه می کنید؛ فضایی تبادل پذیر و تسلی بخش را نشان می دهد که در نتیجه ی فعالیت گیاهان زنده به وجود آمده است. این سمبل با رشد و تکامل بسیار مرتبط است.

اگر در خواب، با فضایی رمانتیک رو به رو شوید، و این فضا آسایش را در شما ایجاد کند، باید توجه داشته باشید که ضمیر ناخودآگاه شما، مهم ترین نیاز را درمورد نیاز عاطفی شما شناسایی کرده است. ممکن است در واقعیت نسبت به این موضوع و یا آزمون و خطا و کسب تجربه در زمینه های عاطفی بی تفاوت و بیزار باشید. این تصمیم می تواند نشات گرفته از تجربه ای تلخ و یا فضایی باشد که در آن زندگی می کنید. با این حال این خواب به شما می گوید؛ اگر خواهان رابطه ی عاطفی ایده آل هستید، مانند هر هدف دیگری باید برای آن دست به تجربه زده و مشقات این مسیر را نیز بپذیرید.

خواب هایی با احساس آسایش، گاها به شما قوه ی تخیل و رویاپردازی را برای تسلی بخشیدن اضطراب ها و نگرانی های روزمره یادآور می شوند. فردی که برای گذر از فشار های روانی و روزمره ای مختل، به فضایی سوررئال و فانتزی سفر کرده و ایده آل های خود را در آنجا جست و جو می کند.

اگر در خواب با حضور در خانه ای ایده آل احساس آسایش داشته باشید، باید توجه داشته باشید که خانه ای که در خواب مشاهده می کنید، سمبل تمام آن چیزی که از زندگی شخصی خود انتظار دارید؛ می باشد. این خانه می تواند در نهایت به جمع خانوادگی یا دوستان نزدیک شما محدود باشد. با دیدن این خواب باید توجه داشته باشید که چه کار هایی این آسایش را در واقعیت برای شما فراهم می آورد؟ معاشرت با چه افرادی این آسایش را بهم ریخته و کدام دسته از تفکرات منفی این آسایش را مختل ساخته است؟

این خواب از شما می خواهد تا با حذف افکار و افراد منفی از زندگی خود، به سمت آسایش حرکت کنید. ممکن است در این زمان از ریسک حذف کردن افرادی که از درون به منفی بودن آن ها پی برده اید بیزار باشید، اما این خواب به جلوه ی واقعی عدم حضور این افراد یا افکار منفی اشاره دارد و از شما می خواهد تا برای رسیدن به آسایش تلاش بیشتری داشته باشید.

در مجموع احساس آسایش با حذف سمبل های منفی و حرکت به سمت نقاط جدیدی از زندگی مرتبط است. اگر احساس آرامشی که در خواب شاهد آن هستید را در واقعیت تجربه نمی کنید، باید به دنبال عوامل مختل کننده ی آرامش خود باشید. چرا که این خواب از تمایل درونی شما برای رسیدن به آرامش صحبت می کند.

 گاهی برای گذر از چالش ها و نگرانی ها، باید با ترس های خود رو به رو شده و دست به ریسک هایی بزنید که درباره ی نتایج آن ها اطلاع قطعی ندارید. این خواب به تمایل و شهامت شما برای داشتن انتخاب هایی جدید و حرکتی پویا برای رسیدن به آسایش اطلاع رسانی می کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...