تعبیر خواب احساس انرژی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب انرژی

انرژی ممکن است با چشم دیده نشود و آن ها را در قالب های گوناگونی مشاهده کنید. ممکن است در رویا شاهد شکل گیری یا استفاده ی نوع خاصی از انرژی باشید و این پدیده موضوع اصلی رویای شما باشد. برخی سمبل ها در طبیعت وجود دارند که بسیار بدیهی و در عین حال تعریف ناپذیر هستند. یعنی در قابل کلمات و جملات، توصیف کامل و روشنی برای آن ها وجود ندارد و به راحتی می توان مثال های زنده و واضح از آن ها را ارائه داد.

وجود این قبیل سمبل ها مثل انرژی در رویا، می تواند برای شما مسائلی را یادآوری کند که به سبب بدیهی بودن آن ها را نادیده گرفته اید یا احساس میکنید که توانایی لازم برای توضیح آن ها را ندارید. به هر حال این رویا به شما یادآور می شود که اگر ایده ی گمشده ای دارید، در قالب کلمات به دنبال آن نگردید و سعی کنید به حواس خود توجه کرده و با آن ها به جست و جو بپردازید. گاهی تنها دیدن و تجربه کردن و لمس کردن جهان می تواند به ما کمک کند تا مفهوم جدیدی را کشف کرده و ماهیت آن را درک کنیم. موضوعاتی چنان بدیهی که در عین حال، کلمات قادر به توصیف جامع و محسوسی از آن ها نیستند.

انرژی با حرکت، مبارزه، تاثیر گذاری و به وجود آوردن زندگی مرتبط است و جزء سمبل های اولیه محسوب میشود. این عنصر که به صورت مجرد قابل مشاهده نیست، به شما درباره ی نیرو های درونی تان آگاهی می دهد. گاها در بیداری و هشیاری، افکار ما چنان از مسیر اصلی منحرف می شود که انگیزه های درونی و آرزوها و ترس های اصلی مان کاملا رنگ باخته و به نوع جدیدی از احساسات و انکار ها تبدیل می شوند.

 در رابطه با انرژی و استعداد درونی، روزمره ممکن است از شما موجودی خنثی و بی انگیزه ساخته باشد و حال آنکه رویابینی، یعنی ایجاد ارتباط با درون و هر چه شما به رویاهای خود توجه کرده یا رویاهای بیشتری ببینید، یعنی در حال ایجاد ارتباطی قوی تر با درونیات خود هستید.

انرژی و انگیزه های جدید

در برخی موارد، دیدن نوع خاصی از انرژی در رویا می تواند به انگیزه های جدیدی که در درون شما و در اثر اتفاقات و امکانات جدید شکل گرفته اشاره داشته باشد. شما ذاتا فردی علاقه مند به ایجاد تحول و تغییر هستید. شما می توانید به عنوان شخصیتی اجراگر ظاهر شوید هر چند در زندگی بیداری، دوره ی طولانی ای از انفعال و سرگشتگی را پشت سر گذاشته باشید. استعداد های درونی می تواند گاهی تا ده ها سال بی استفاده بمانند.

این رویا از شما می خواهد تا به گذشته برگردید و جریاناتی که باعث منفعل شدن شما شده اند را بررسی کنید. شاید لازم باشد تا خاطرات کودکی خود را مرور کنید. توجه داشته باشید که این بررسی می تواند در بازه ی زمانی طولانی یا در طی چند ماه به ذهن هوشیار و خودآگاهتان راه پیدا کند. برای ساخت پازلی منظم از این رویداد ها می تواند به یادداشت نویسی متوسل شوید.

 به هر حال مرور اتفاقات گذشته گاها می تواند ناراحت کننده باشد اما نمی توان منکر تاثیر این اتفاقات و به وجود آمدن ترس های واهی در شما شد. اگر رویایی با موضوع انرژی، در شما حالتی از ترس و اضطراب را ایجاد کرد، درباره ی ترس های خود با افراد مناسب و مشاور صحبت کنید.

تعبیر خواب انرژی و اعمال انرژی

دیدن مکرر و قوی انرژی در رویا گاها می تواند به جست و جوی شما برای شرایط مناسبی باشد که به شما اجازه می دهد که انرژی خود را به نحو تاثیر گذاری اعمال کنید. در اینجا، خوده انرژی می تواند عام و بسیار معمولی باشد اما شما ذاتا فردی جست و جو گر هستید که به دنبال بهترین موقعیت برای بروز انرژی خاصی می باشید. به طور مثال شما یک هنرمند در سبک به خصوصی هستید و ذاتا می دانید که هنرتان از ارزش بالایی برخوردار است اما زمینه های فعلی در اطراف شما ممکن است تاثیر منفی یا خنثی داشته باشند یا در مجموع پذیرای خوبی برای هنر و استعداد شما نباشند.

این رویا به تلاش درونی شما برای یافتن موقعیتی مناسب برای ارائه ی هنر اشاره می کند. آیا در حالت بیداری، از رسیدن به نتیجه ناامید شده اید؟ این رویا به شما می گوید که هنوز ممکن است گزینه های زیادی برای تجربه و کشف وجود داشته باشد. شما باید سازمان، افراد، مجموعه ها یا مقاصدی را پیدا کنید که بیشترین همپوشانی را با فعالیت و هنر مورد نظرتان داشته باشند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...