تعبیر خواب احساس افسوس خوردن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب افسوس خوردن

افسوس خوردن احساسی ضعیف و منفی می باشد که در اثر از دست دادن یک فرصت یا موقعیت خوب ایجاد می شود. چیزی که در خواب از بابت آن دچار احساس افسوس می شوید، جنبه ای سمبلیک از وضعیت روانی شما می باشد. ممکن است در مورد یک شخص یا موقعیت شغلی، احساس افسوس و ناراحتی به شما دست دهد. نکته ای که در مورد ماهیت احساس افسوس لازم است بدانید این است که این احساس جنبه ی واقعی ندارد چرا که انتخاب های ما، بخش زیادی از اتفاقات پیش روی ما را تعیین می کنند به این ترتیب اگر شما در گذشته اشتباهی مرتکب شده اید یا به علت سهل انگاری، یک موقعیت خوب برای پیشرفت یا مفید بودن را از دست داده اید، عواقب آن را نیز پذیرفته اید و به این ترتیب با آن رو به رو شده اید.

انتخاب های ما، فارغ از مثبت یا منفی بودنشان، مسئولیت ها و عواقبی به همراه دارند. پس زمانی که با عواقب یک انتخاب رو به رو شویم، آن وضعیت حالتی خنثی پیدا کرده و مانند گذر گاهی است که از آن عبور کرده ایم. در رابطه با تفسیر دیگر سمبل های این خواب نیز می توانید نکاتی را در نظر بگیرید. به طور مثال اگر در رابطه با یک شخص خاص، دچار احساس افسوس یا پشیمانی شده اید، توجه داشته باشید که آن فرد، چه احساس یا انرژی ای را درون شما زنده می کند؟

این شخص نماد کدام دسته از دیدگاه های شما نسبت به زندگی می باشد؟ درسی که از این افکار و تجربیات می گیرید چگونه به شما کمک می کند تا در موقعیت فعلی زندگی، دست به انتخاب های مفید تری بزنید و اشتباهات گذشته را تکرار نکنید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...