تعبیر خواب رنگ ها

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب رنگ ها

رنگ ها در خواب می توانند در موقعیت ها و حالت های گوناگونی ظاهر شده و تجربه ی منحصر به فردی از دیدن را ایجاد کنند. هر چند رنگ ها را صرفا با چشم های خود می بینیم اما بسته به موقعیت و نحوه ی ظهورشان می توانند تاثیر خاصی در روان ما ایجاد کنند و از این بابت با احساسات درونی ما پیوند بخورند. برای فهمیدن علت ظهور یک رنگ در خواب خود نیز می توانید به درک و احساسات خود از آن رجوع کنید.

این احساسات گاها ممکن است به راحتی قابل توصیف نباشند و این به محدوده ی لغات و دایره ی زبانی ما و قدرت ادبیات ما انسان ها باز میگردد اما با تمرکز بر همان احساسات غیر قابل توصیف نیز می توان به نکات قابل توجهی رسید یا به کمک برخی ابزار های زبانی به توصیف تجربه ی خود از یک رنگ بپردازید.

رنگ ها شکل خالص و شفافی از احساسات عمیق و سطح بالا هستند برای همین انسان ها یا موجودات را ممکن است با رنگ پوست، رنگ لباس یا هاله های رنگی مختلفی در خواب خود مشاهده کنید. انسان یا شیئی که در خواب شما با یک رنگ خاص ظاهر می شود می تواند نماد یک دیدگاه یا تفکر پیچیده و خاص باشد که در زندگی بیداری در حال مواجهه با آن هستید و هم اکنون زمان آن است که درس جدیدی را از این ماهیت بیاموزید. چرا که این درس به شما کمک می کند تا چالش های مهم فعلی خود در زندگی را پشت سر گذاشته و راه حلی برای آن ها پیدا کنید.

تامل در معنا و مفهوم نهفته در رنگ ها، نوعی تمرین برای افزایش مهارت های روانی می باشد. مساله ای که معمولا کمتر به آن می پردازیم چون در حین انجام این کار، در ظاهر منفعل و یکجا نشین شده ایم اما حقیقتا اتفاقات زیادی در درون ما رخ داده است. انسان ها موجودات پیچیده و متفکر هستند و این قدرت درونی را نباید دست کم گرفت.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...