تعبیر خواب شخصیت ها

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب شخصیت ها

نحوه ی تعبیر و تفسیر علت حضور شخصیت های مختلف در خواب

تجربه ی دیدن شخصیت هایی مثل انیشتین، تسلا و پیکاسو در خواب می تواند بسیار هیجان انگیز باشد یا دیدن یک بازیگر در حالی که در آشپزخانه آشپزی می کند ممکن است تجربه ای ابزورد در حین دیدن خواب باشد. اما چنین گزارشاتی حقیقت داشته و خواب از چنین پتانسیلی برای نشان دادن تصاویر و سوژه های مختلف برخوردار است.

اما ممکن است این سوال پیش بیاید که چرا چنین افرادی در خواب ما ظاهر می شوند؟ منظور از شخصیت ها می تواند پدر، مادر، فردی با یک شغل خاص، بازیگر یا افراد غریبه نیز باشند.

در یک توصیف کلی، معمولا شخصیت هایی که در خواب مشاهده می کنیم، از نظر روان شناسی، سمبل دیدگاه های ذهنی خودمان هستند که در طول زندگی شکل گرفته اند و مانند عبور و مرور انسان ها از زندگی مان در دنیای واقعی، این افکار و ایده ها نیز در حال عبور و مرور می باشند. به همین دلیل ممکن است در یک بازه ی زمانی، به طور مکرر فردی خاص را در خواب خود مشاهده کنید. این تکرار می تواند اشاره به یک دیدگاه یا جهان بینی خاص باشد که در درون شما در حال شکل گیری و گسترش یافتن می باشد.

اگر شما با این شخص خاص در خواب خود ازدواج کرده و صاجب فرزند شدید، پس تبریک می گوید چون این دیدگاه یا طرز فکر جدید یا خاصی که در پیش گرفته اید، شدیدا بر شما تاثیر گذاشته و در حال ایجاد عادت ها و رفتار ها و تغییرات قابل توجهی در زندگی شما می باشد. همان طور که ازدواج کردن یا بچه دار شدن در زندگی واقعی، می تواند تماما شیوه ی زندگی ما را تغییر دهد.

البته این تحت تاثیر قرار گرفتن ها همیشه نمی تواند کاملا مفید باشد. همان طور که همه ی دیدگاه ها و جهان بینی ها مفید و سازنده نیستند. برای این که دلیل حضور شخصیت ها و افراد مختلف را در خواب خود درک کنید، از پرسش هایی که در ادامه خواهد آمد استفاده کنید: این فرد نماد کدام دسته از احساسات، افکار یا ایده هایی است که نسبت به زندگی دارم؟

فکر کردن به این شخص، چه احساس، فکر یا خاطره ای را درون من زنده می کند؟

درسی که از این فرد می گیرم، چگونه می تواند به من کمک کند تا اشتباهات گذشته را تکرار نکرده و راه حل های بهتری برای پشت سر گذاشتن چالش های فعلی خود در زندگی پیدا کنم؟

شخصیت ها معمولا گمراه کننده ترین سمبل ها در خواب می باشند چرا که انسان ها از ماهیت پیچیده ای برخوردارند. آن ها ممکن است به طور همزمان تداعی کننده ی چندین احساس و دیدگاه باشند و از این رو اغلب افراد در تفسیر علت حضور شخصیت ها در خواب خود دچار اشتباه می شوند. شما می تونید به اولین خاطره یا احساسی که از فکر کردن به یک شخص در ذهنتان تداعی می شود استفاده کنید تا به دلیل حضور او در خواب پی ببرید.

در این بخش به بررسی گزارش ها و شخصیت هایی که به طور رایج در خواب ظاهر می شوند پرداخه خواهد شد و می تواند الهام بخش شما در تفسیر خواب هایتان باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...