تعبیر خواب اماکن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب اماکن

اماکن طیف وسیعی از سمبل ها و موقعیت هایی هستند که ممکن است در حین دیدن خواب تجربه کنیم. ممکن است در حین رویابینی، خود را در مکان ها یا موقعیت هایی مشاهده کنید که هرگز در دنیای بیداری با آن ا رو به رو نشده اید، مانند یک مدرسه ی بخصوص یا بیمارستانی که هرگز در واقعیت آن را مشاهده نکرده اید چرا که در دنیای خواب های، هیچ غیر ممکنی وجود ندارد. مکان هایی که در خواب مشاهده می کنیم می توانند سمبل فضاهای فکری خودمان باشند، به طور مثال ممکن است اخیرا یک کتاب روانشناسی یا کتابی در مورد تکنیک های موفقیت یا رضایت از زندگی را خوانده باشید. هم اکنون از این کتاب ها تاثیر گرفته باشید یا راه کار های آن ها را مفید انگاشته باشید، عجیب نیست اگر در خواب خود در مکان های جدیدی مثل بیمارستان یا خانه های جدید حضور پیدا کنید.

تعبیر خواب روانشناسی اماکن

برای دانلود قانونی کتاب تعبیر خواب روانشناسی اماکن می توانید از لینک زیر استفاده کنید: 

https://brooca.ir/product/دانل...

این اماکن می توانند جزئیات زیادی درباره ی ماهیت ایده ها و افکار جدیدی که دریافت کرده اید بازنمایی کنند من جمله این که این ایده ها در کنار نقاط قوت خود دارای چه جوانب منفی و مضری می باشند و به کار بستن این ایده ها می تواند چه مسئولیت های جدیدی را برای شما ایجاد کند. به طور مثال ممکن است در خواب، خود را در خانه ای جدید و زیبا مشاهده کنید، اما متوجه شوید که سقف خانه چکه می کند یا دیوار ها نیاز به تعمیر و رنگ آمیزی دارند. این موضوع می تواند به این علت باشد که ایده ی جدید شما برای بهبود زندگی دارای نقطه ضعف هایی بوده و لازم است با ایده و خلاقیت خود، به بهبود یا بهینه سازی آن بپردازید.

خانه در تعبیر خواب روان شناسی به آن دسته از افکار و احساساتی اشاره دارند که وظیفه ی محافظت و حفظ آرامش روانی شما را بر عهده دارند و این افکار مخصوصا در اوقات تنهایی بسیار اهمیت پیدا می کنند چرا که اگر در مورد ساخت و بنای این افکار درایت لازم را به خرج نداده باشیم، ممکن است در اوقات تنهایی، درد های روانی بسیاری را تحمل کنیم یا تحمل تنهایی برایمان بسیار دشوار جلوه کند.

به همین ترتیب برای درک مفهوم سمبلیک دیگر اماکنی که در خواب خود مشاهده می کنید لازم است تا به کارایی و فایده ی آن ها توجه کنید تا متوجه شوید که سمبل کدام دسته از افکار یا ایده های شما در زندگی می باشند و چگونه می توانید از این افکار و ایده ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...