تعبیر خواب اعداد

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب اعداد

اعداد سمبل های باستانی و پر رمز و رازی هستند که می توانند در خواب به صورت های مختلفی ظاهر شوند و ذهن ما را به خود مشغول کنند که این عدد به چه علت در خواب ما ظاهر شده است؟ خواب ها پیام هایی از جانب ناخودآگاه ما هستند. بنابراین شما می توانید اعداد را نیز مانند دیگر سمبل ها، در سطوح مختلف، مطالعه و تفسیر کنید.

همواره نیازی نیست اعداد را با ذهن یک ریاضی دان برجسته بررسی و تفسیر کنید. پشت پرده ی تمام سمبل ها در واقع نوعی احساس نهفته است و احساس برای تمام ما انسان ها قابل درک می باشد گرچه ممکن است میزان حساسیت و درک هر انسان نسبت به انواع احساسات متفاوت باشد. اما به طور معمول و به سبب کیفیت زندگی، دسترسی به مفهوم بسیاری از احساسات، از همان دوران کودکی برایمان فراهم بوده حتی اگر ادبیات لازم برای توصیف آن ها را در دسترس نداشته باشیم. چرا که احساسات عناصری بسیار محدود و منحصر به فرد و قدرتمند هستند.

زمانی که عددی را در خواب خود مشاهده می کنید کافی است احساس پشت آن را درک و دریافت کنید اما این کار چگونه امکان پذیر است؟

در حالتی شما می توانید از سمبل های دیگر خواب برای درک عددی که مشاهده کرده اید استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید مفهومی که می توانید استخراج کنید تنها مفهومی نیست که این عدد می تواند داشته باشد.

بین سمبل های درون خواب نیز رابطه ای فراگتالی برقرار است. به این معنا که شما با تفسیر بخشی از سمبل های درون خواب ممکن است بتوانید به مفهوم غالب بر آن نیز دسترسی پیدا کنید.

راه دیگر برای تفسیر این دسته از سمبل ها به روش روان شناسی این است که از قدرت حس آمیزی ذهن استفاده کنید. یک عدد ممکن است بتواند بو، خاطره، رنگ یا صدا یا طعم خاصی را درون ذهن شما زنده کند. توصیفی که در مورد آن عنصر خاص یادآوری شده می توانید ارائه دهید، می تواند یکی از بهترین توصیفات در مورد عددی باشد که درون خواب خود دیده اید.

در صورتی که در مورد اعداد و مفاهیم نهفته در آن نیز کنجکاوی بیشتری به خرج دهید، می توانید به مرور، مفاهیم عمیق تری را نیز استخراج کرده و راه های بیشتری برای تفسیر و آنالیز پیام های فرستاده شده از سمت ناخودآگاه خود پیدا کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...