درباره ما

سایت تعبیر خواب عصر آکواریوس در تاریخ 9 بهمن 1399 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. محتوای این سایت برگرفته از مجموعه کتابهای تعبیر خواب روانشناسی و به زبان فارسی، انگلیسی و آلمانی و به زودی زبان چینی و ایتالیایی مشغول انتشار و تکمیل شدن می باشد.

سایت تعبیر خواب عصر آکواریوستعبیر خواب روانشناسی یکی از شیوه های امروزی تعبیر خواب است که با تکیه بر تعبیر سمبلیک و روانشناختی خواب ها در تلاش است تا درکی صحیح و منطقی از دنیای خواب ها اراِئه میشود.

سایت تعبیر خواب عصر آکواریوس درست مانند یک لغت نامه آنلاین عمل کرده و اطلاعاتی که در اختیار شما قرار میدهد با تمرکز بر تعبیر خواب روانشناسی تهیه شده اند. شما میتوانید از کادر جست و جویی که در سایت قرار گرفته، در مورد پیدا کردن کلید واژه های مربوط به خوابهای خود اقدام کنید.

در ابتدا بخش زیادی از محتوای سایت که در طی سال های 1395 تا 99 تهیه شد، به صورت نثر کتابی بود. اما به تدریج مطالبی به زبان محاوره و ساده تر در حال انتشار هستند. این کار به منظور ارتباط گرفتن راحت تر مخاطبین با این سبک از تعبیر خواب صورت گرفته و امیدواریم که در آینده نیز ادامه پیدا کند.

بخشی از این لغت نامه آنلاین نیز به صورت تعبیر و بررسی گزارش خوابهایی صورت گرفته که مخاطبین برای ما ارسال کرده اند. این امکان هم اکنون برای ما فراهم نیست که تمام خواب های ارسال شده را به صورت مجزا بررسی و منتشر کنیم اما تمرکز ما بر تولید محتوای مرتبط با خوابهایی است که به طور روزانه در صفحات مختلف سایت ثبت میکنید.